Dzień Języków Obcych 2023

28 września w Naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Każdy oddział wybierał kraj, który reprezentował razem z kolegami z klasy. Uczniowie przedstawiali swój kraj w danym języku, witali komisję, częstowali smakołykami pochodzącymi z przedstawianego regionu, pokazali nam różne ciekawostki. Muzyczne show było nieodzownym elementem każdego występu. Uczniowie wykazali się niesamowitą kreatywnością od parodii wakacji Polaków w Hiszpanii w basenie z wodą i prawdziwą plażą po podróż do paryskiej restauracji pełnej francuskich smakołyków i nietuzinkowego klimatu zapraszającego nas do odwiedzenia Paryża… Konkurencja była ogromna a zwycięska drużyna wybierze się ze swoim wychowawcą na wycieczkę!

I miejsce w konkursie zajęła klasa ILOA

II miejsce klasa IVLOA

oraz III miejsce klasa II TL

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w zgłębianiu wiedzy o kulturze europejskiej w życiu codziennym.