II Konkurs Literacki „Ja”

Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu wraz z redakcją kwartalnika artystycznego Dom Wariatów organizuje 𝗜𝗜 𝗞𝗼𝗻𝗸𝘂𝗿𝘀 𝗟𝗶𝘁𝗲𝗿𝗮𝗰𝗸𝗶 „𝗝𝗮” dla osób w każdym wieku pochodzących z powiatu świeckiego. Główna nagroda w konkursie to 𝟮𝟬𝟬𝟬 𝘇ł ufundowane przez Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz Sp. z o.o.

Poszukujemy tekstów prozatorskich – opowiadań, felietonów, prozy poetyckiej, recenzji itp. Wygrana praca zostanie opublikowana w czasopiśmie artystycznym Dom Wariatów, który trafia do wielu kulturotwórczych miejsc w naszym kraju.

Czas na nadesłanie prac od 𝟲 𝗹𝗶𝘀𝘁𝗼𝗽𝗮𝗱𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟯 𝗿. 𝗱𝗼 𝟮𝟵 𝗹𝘂𝘁𝗲𝗴𝗼 𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿.

Twórcy i twórczynie mogą przesłać do nas autorskie utwory napisane zgodnie ze swoimi potrzebami artystycznymi i wrażliwością.

Wszelkie szczegóły, zasady konkursu znajdują się w regulaminie na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świeciu: https://www.bibliotekaswiecie.pl.

Informacji na temat konkursu udziela Patryk Rybus: redakcjawariatow@gmail.com.

Patronat medialny nad konkursem objęło radio PiK.