Dzień Chłopaka 2022

29.09.2022 odbył się w naszej szkole Dzień Chłopaka.


W tym roku konkurencje były niezwykle ciekawe. Chłopcy musieli przygotować wyprawkę dla dziecka, zmierzyć się z rozróżnieniem kolorów, uczesać wylosowana przez siebie fryzurę na włosach koleżanek oraz pomalować paznokcie Paniom.


Oczywiście jak co roku tradycją był tor przeszkód oraz taniec z którym Panowie świetnie sobie poradzili. Jednak największym wyzwaniem dla chłopaków było zrobienie makijażu kolegom, uczestniczenie w wyzwaniu top model oraz konkurencja tzw. „Ciąża arbuzowa”, w której to Panowie poczuli jak ciężko zawiązać buta z brzuchem.


Z pierwszym miejscem na podium stanęła klasa II LO, na drugim klasa III LOA a na trzecim klasa IV LOP.
Wszystkim klasom oraz chłopakom dziękuje za uczestnictwo i za świetną zabawę.

Dziękuje również Paniom, które pomogły przy organizacji 🙂
Przewodnicząca SU
Aleksandra Zielińska