Prima Aprilis 2022

W ZSM w tym roku prima aprilis był pełen psikusów. 

Dyrektor szkoły Przemysław Krzyżanowski oraz Wicedyrektor Joanna Syta zastali swoje miejsca pracy „wywrócone do góry nogami”. Biurko Pani Wicedyrektor oraz wszystkie artykuły zostały owinięte krępą. Pan Dyrektor za to w swoim gabinecie zastał owinięte meble, laptopy oraz wywrócone krzesła. Nie był to koniec psikusów na zarządzie szkoły. Pan Krzyżanowski razem z Panią Sytą wychodząc na szkolny parking mogli się spodziewać ciekawej niespodzianki na rejestracjach ich samochodów. 

Oczywiście nie zabrakło też psikusów na reszcie nauczycieli. Pedagodzy przychodząc jak co dzień do pracy nie spodziewali się, że klucze do ich sal znikną z pokoju nauczycielskiego. Każdy nauczyciel na drzwiach swoich sal miał napisana konkretna zagadkę do odgadnięcia aby odnaleźć klucze do swojej sali. 

Odbył się również „psikus w planie”. Klasy zostały zamienione nie wiedząc o owych zmianach. Do różnych klas przyszli nauczyciele, którzy na co dzień nie uczą owej klasy. Dzięki czemu klasa licealna oraz informatyczna poznała ogólne informacje na temat logistyki. 

Chciałabym podziękować Panu Radosławowi Góra oraz osobom zaangażowanym w cała akcję, ukłon do Panów z III TLG, wiem, że przyjście do szkoły o 7 rano nie było szczytem marzeń 😉 Przewodnicząca SU Aleksandra Zielińska