Dzień Wagarowicza 2022

Pierwszy Dzień Wiosny, czyli Dzień Wagarowicza, już tradycyjnie w „Menedżerze” odbył się bez typowych zajęć lekcyjnych. Ale szkoła nie była pusta, gdyż uczniowie uczestniczyli w zaproponowanych przez siebie aktywnościach. Można było porozmawiać z rodowitym Anglikiem Andym z Cheltenham, przygotować smakowite przekąski w ramach zajęć kulinarnych, które cieszyły się dużym powodzeniem wśród pozostałych uczniów a także nauczycieli. Kto był chętny mógł pośpiewać w klubie karaoke. Nie zabrakło także spotkań z kosmetyczką, zajęć sportowych i e-sportowych. Prowadzono również zajęcia plastyczne, pole dance, kącik komputerowy oraz laserowy paintball. Całość działań zakończyliśmy w kinie na projekcji filmu „Mój dług”. Bardzo serdecznie dziękujemy koordynatorowi akcji pani wicedyrektor Joannie Syta oraz wszystkim zaangażowanym w „wiosenne” działania.