Dzień Kobiet 2022

Wyniki końcowe rywalizacji
1. Miejsce – I TL – 43 punkty
2. Miejsce – III TLIG – 29,5 punkta
3. Miejsce – I LO – 29 punktów

Zespoły dziewcząt rywalizowały ze sobą w kilku konkurencjach. Wśród nich znalazło się zadanie związane z wypracowaniem koszuli, odgadnięciem marki samochodu, czy poprawnym nazwaniem różnych narzędzi i przyrządów utożsamianych z „męskimi” pracami. Jednak najważniejszym zadaniem było wspólne spędzenie czasu w miłej i sympatycznej atmosferze. Każda z dziewcząt Menedżera otrzymała kwiatka od Samorządu Szkolnego i Dyrekcji szkoły oraz słodkości od kolegów z poszczególnych klas. Natomiast wszystkie Panie zatrudnione w szkole otrzymały drobny słodki poczęstunek, a pieniądze przeznaczone na tradycyjne upominki przeznaczono na zakupy medyczne dla potrzebujących Ukrainek i Ukraińców