Dzień Chłopaka 2021

30 września dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego zorganizowały międzyklasowy turniej z okazji dnia chłopaka. Nie było standardowych konkurencji związanych z siłą, wdziękiem i wytrzymałością. Klasowi delegaci – klasa wyznaczała 2 chłopaków, musieli zmierzyć się z o wiele trudniejszymi wyzwaniami, w tym z rozpoznawaniem produktów do makijażu, konkursem kolorów, biegiem z zakupami. Jednak największym wyzwaniem okazał się konkurs wielozadaniowy – w jednym i tym samym czasie mężczyźni musieli przewinąć i utulić dziecko z płaczu, przygotować kanapkę oraz posprzątać kącik dziecięcy. No cóż, czasami sprzątanie odbywało się w iście ekwilibrystyczny sposób dla niewinnej lalki. Zwycięzcami okazali się chłopacy z klasy III LOG – Olaf Majewski i Maciej Martenka – w nagrodę otrzymali bon na pizzę w Pizzerii Guccio. Drugie miejsce zostało nagrodzone podwójnym biletem na dowolnie wybrany seans w Kinie „Wrzos” a jego zdobywcami okazali się uczniowie klasy III Technikum – Hubert Wiśniewski i Romek Szynkiewicz. Natomiast 3 miejsce zdobyli przedstawiciele klasy II LO – Kacper Bojke i Kewin Nowakowski. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!