Dzień Chłopaka 2021

30 września dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego zorganizowały międzyklasowy turniej z okazji dnia chłopaka. Nie było standardowych konkurencji związanych z siłą, wdziękiem i wytrzymałością. Klasowi delegaci – klasa wyznaczała 2 chłopaków, musieli zmierzyć się z o wiele trudniejszymi wyzwaniami, w tym z rozpoznawaniem produktów do makijażu, konkursem kolorów, biegiem z zakupami. Jednak największym wyzwaniem okazał się konkurs wielozadaniowy – w jednym i tym samym czasie mężczyźni musieli przewinąć i utulić dziecko z płaczu, przygotować kanapkę oraz posprzątać kącik dziecięcy. No cóż, czasami sprzątanie odbywało się w iście ekwilibrystyczny sposób dla niewinnej lalki. Zwycięzcami okazali się chłopacy z klasy III LOG – Olaf Majewski i Maciej Martenka, którzy o jeden punkt pokonali drużynę z klasy III LOP Huberta Wiśniewskiego i Romka Szynkiewicza. Zwycięzcy i uczestnicy otrzymają nagrody oraz upominki.