Dzień zdrowia w Menedżerze

14 czerwca odbył się w ZSM Dzień Zdrowia. Nie był to jednak dzień pokazów i prelekcji ale konkursu rozgrywanego pomiędzy klasami. Szkoła zakupiła – banany, jabłka, winogrona, jogurty, twarożki, pomidory i jabłka a przewodniczący poszczególnych klas podając numery od 1 do 36 odbierali poszczególne produkty. Zdarzyło się, że jedna klasa 2 razy pod rząd wylosowała banany co w zestawieniu z pomidorem i ogórkiem stanowiło nie lada wyzwanie w przygotowaniu zdrowej i pożywnej przekąski. Aby nieco utrudnić zadanie oraz rozbudzić innowacyjność losowano również rodzaje sztućców oraz zastawy śniadaniowej, co wiązało się niekiedy z koniecznością krojenia ogórka… łyżką. Wszystkie klasy wykazały się pomysłowością i zaangażowaniem a pierwsze miejsce zajęła klasa II LOP z wychowawcą Joanną Syta. Klasa w nagrodę otrzymała „niezdrowe” ptasie mleczko a wszyscy uczniowie zakończyli ten dzień wizytą w kinie Wrzos.