Powrót do szkoły – dzień ponownej integracji.

17 maja uczniowie szkół ponadpodstawowych wrócili na naukęhybrydową. W Menedżerze podjęliśmy decyzję, że ze względu na tak długi okres poza szkołą i poza kontaktami rówieśniczymi, chcemy odbudować relacje uczniowskie. W tym celu zrobiliśmy dzień ponownej integracji – bez książek i zeszytów, nie odpytywaliśmy i nie wspominaliśmy o sprawdzianach i pracach klasowych. Uczniowie mieli się ze sobą spotkać, porozmawiać i miło spędzić czas. Przygotowaliśmy im troszkę zadań – działań niespodzianek, w tym gry logiczne i łamigłówki, laserowy paintball, rzut do celu, 4 osobowy labirynt czy przeciąganie liny w 4 kierunkach. Zapewniliśmy także napoje i zdrowy poczęstunek w postaci jabłek. Dopisała pogoda i dopisał humor a uczniowie miło spędzili czas, bezstresowo włączając się w życie szkoły i spotkanie z nauczycielami.