Świąteczna Noc w szkole ( Grudzień 2018 )

    „Fit – Mikołaj” ludzie dobrej woli i >>Chińczyk<< wieczorową porą! – pierwszy tydzień grudnia upłynął w Zespole Szkół Menedżerskich bardzo aktywnie.

Gdy 6  grudnia 2018 klasy odwiedził Mikołaj z czekoladowymi pysznościami, chociaż sam nie wyglądał na miłośnika słodyczy, zaczęliśmy myśleć o Świętach, ale również o innych.

    Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym zaangażowaliśmy się w ” Szlachetną Paczkę” przy współpracy z Hufcem ZHP Świecie – Powiat. Wsparliśmy podarkami Panią Danusię. Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą mobilizację klas, wychowawców, nauczycieli oraz rodziców. Udowodniliście, że w tak krótkim czasie można zrobić tak wiele.

    Tydzień szkolny zakończył się wyjątkowo w sobotę po 6 rano. Stało się tak za sprawą 4 już w historii naszej placówki „Nocy w szkole” zainicjowanej przez Samorząd Uczniowski. Tematem przewodnim były gry planszowe i komputerowe. Hitami okazały się „Chińczyk” oraz „FIFA”.

I mimo zapowiedzi zdecydowanego zwycięstwa opiekuna Samorządu Uczniowskiego – Pani Karoliny Kwaśniewskiej – turniej wygrali: Kamil Kiełpiński i Monika Borek.