Tłusty czwartek i stypendia na ferie

Tłusty czwartek i stypendia na ferie

 

8 luty w Zespole Szkół Menedżerskich to nie tylko pączki z okazji „tłustego czwartku”, ale również wręczenie drugiej transzy stypendiów dyrektora szkoły za wyniki w nauce. W szkole otrzymują je uczniowie osiągający średnią 4,5 i wyższą oraz co najmniej bardzo dobre zachowanie. Tym razem wyróżniono 11 uczniów: Karolinę Rydzkowską, Milenę Bruniewską, Emilię Małecką, Dominikę Nowacką z klasy III LO, Paulę Dembek, Małgorzatę Czubak, Karola Klimczaka, Annę Bogun –  z klasy III TA, Matuesza Pałysa i Julię Thiede z klasy III TB, oraz Jakuba Sterlinga z klasy IV T. Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy a wszystkim uczniom życzymy udanego wypoczynku w trakcie zimowych ferii. Bądźcie ostrożni i do zobaczenia 26 lutego!.