Gdzie jesteś, Dominiko?

Gdzie jesteś, Dominiko? Matka rozwiesiła w mieście plakaty zaginionej córki

Andrzej Bartniak

15 listopada, 09:54

Trwają poszukiwania 17-letniej Dominiki Przychodniak ze Świecia. Jej matka podejrzewa, że córka wciąż przebywa w mieście, ale nie chce lub nie może się z nią skontaktować.

Ogłoszenia o zaginięciu Dominiki Przychodniak pojawiły się także na przystankach autobusowych

Fot. Andrzej Bartniak

Przypomnijmy. Dominika wyszła z domu w niedzielę o godz. 16.00. Miała wrócić około 20.00. Tak się nie stało. Jej telefon od kilku dni milczy.

Dominika Przychodniak /Archiwum rodzinne, reprodukcja Andrzej Bartniak

– Gdy we wtorek rozklejałam ogłoszenia o zaginięciu córki, podeszła do mnie pewna pani, która powiedziała, że w poniedziałek widziała ją na Dużym Rynku, w Trojan Horse – mówi Adrianna Przychodniak, matka nastolatki. – Miałam też drugi, podobny sygnał od innej kobiety, która zna córkę z widzenia. Być może Dominika wciąż przebywa gdzieś w mieście? Może ktoś ją przetrzymuje? – zastanawia się. – Nie wiem. Podałam policji pewne tropy. Adresy i ludzi których warto sprawdzić.