„Czad i ogień. Obudź czujność”

„Czad i ogień. Obudź czujność”

Nasza młodzież wzięła udział w konkursie ogłoszonym przez MSWiA „Czad i ogień. Obudź czujność”. Polegał na nakręceniu spotu filmowego promującego profilaktykę zatruć tlenkiem węgla oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Kampania „Czad i ogień – obudź czujność” była odpowiedzią na alarmujące statystyki dotyczące ofiar pożarów i zatruć czadem w sezonach grzewczych. W konkursie wzięli udział: Wojciech Chudecki ( kl. II TB), Mateusz Pałys ( kl. II TB), Adrian Minga ( kl. III LO) oraz Kevin Sumicki ( kl. III LO). Spot był kręcony pod opieką mgr Małgorzaty Hawełko i mgr Mirosława Sejkowskiego. Do MSWiA trafiło 241 prac konkursowych, spośród których jury wybrało 7 najlepszych. Zwycięzcami zostali gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Sławkowie. Nasza szkoła zajęła 30 miejsce na 241 szkoł.