STYPENDYSCI

STYPENDYŚCI

2015-2016

W czwartek 24 listopada w sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego zostały wręczone dyplomy uczniom – stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Wśród wyróżnionych znalazło się czworo uczniów naszej szkoły: Daria Drzycimska – uczennica  Technikum Logistyki, Weronika Rzymek – uczennica Technikum Hotelarstwa, Paweł Piotrowski – uczeń Technikum Informatyki, oraz nieobecna Sara Zwiewka – uczennica Technikum Ochrony Środowiska. Wszystkim nagrodzonym, ich rodzicom, oraz nauczycielom składamy serdeczne gratulacje. 

2014-2015

1 grudnia w Sali Urzędu Wojewódzkiego w obecności wicewojewody kujawsko – pomorskiego, pani Elżbiety Rusielewicz, oraz pełniącej obowiązki kujawsko – pomorskiego kuratora, pani Jolanty Metkowskiej, zostały wręczone stypendia Prezesa Rady Ministrów za wyniki w nauce w roku szkolnym 2014- 2015. Z przyjemnością informujemy, że wśród 117 wyróżnionych uczniów aż czworo jest uczniami Zespołu Szkół Menedżerskich. Joanna Piotrowska z klasy IV Technikum Logistyki, Patrycja Wiewiórka z klasy III Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej, Sara Zwiewka z klasy II Technikum Ochrony Środowiska oraz Paweł Piotrowski z klasy III Technikum Informatyki. Składamy serdeczne gratulacje uczniom, ich rodzicom oraz wszystkim nauczycielom, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu naszych uczniów.

 2013 – 2014

Monika Sawicka
IILOB
 
Martyna Megger
II TL
Patrycja Wiewiórka
II TIUSN
Paweł Piotrowski
II TI
 

Stypendyści Dyrektora Zespołu Szkół Menedżerskich

Wójcik Sylwester II LO A
Drzycimski Dawid III TL
Skoczkowska Oktawia II LO A
Rulewska Monika II LO B
Gwizdała Marcelina II LO B
Megger Martyna II TL
Krzemińska Mariola IV TL
Brzozowska Natalia IV TH
Lewandowska Monika IV TOŚ

2012-2013

Barbara Lisewska IV B
 
Kamil Wiśniewski IV A
 
 
Julia Olędzka IV B
 
Martyna Foss III A
 
Monika Sawicka II LO B