Previous Next Play Pause
Studniówka 2018 Studniówka 2018
Fundacja Tara Schronisko dla Koni Fundacja Tara Schronisko dla Koni
Tłusty czwartek i stypendia na ferie Tłusty czwartek i stypendia na ferie
Uroczystość związana z 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości Uroczystość związana z 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości
Życzenia Życzenia

Fundacja Tara Schronisko dla Koni

W dniach 17,18,19 stycznia młodzież ZSM pod opieką Beaty Suchomskiej i Radosława Góry wybrała się do Fundacji Tara Schronisko dla Koni  w Piskorzynie. Podczas trzech dni młodzież intensywnie pracowała w pracach porządkowych z ogromnym zaangażowaniem. Wieczorami czas upływał przy dźwiękach gitary i wspólnym śpiewie. Mimo fizycznej pracy uśmiech nie znikał nikomu z twarzy. Mogliśmy obcować ze zwierzętami i poznać historię każdego z nich.